В пошуках ідеального міста для літнього відпочинку? Бажаєте відпочити на екологічно чистому курорті на березі Чорного моря? Вирушайте у Залізний Порт!

Популярний курорт Залізний Порт знаходиться на півдні Херсонської області біля самої основи Тендрівської коси. Відстань до Херсона – 100 км. В останні роки в це невелике курортне селище приїжджає багато відпочиваючих. Сьогодні Залізний Порт – улюблене місце відпочинку для багатьох українців та іноземних туристів. Все морське узбережжя цього чорноморського курорту займають піщані з домішкою черепашнику пляжі.

Дивовижний факт: ніякого порту в цьому курортному селищі немає і ніколи не було. Назва пов’язана з легендою про величезний стометровий залізний пірс, розташований понад 100 років тому. За однією з версій, цей пірс був призначений для навантаження риби і зерна на судна. Згодом море вийшло з берегів та пірс затопило. Тільки у 50-х роках у цьому селищі почали облаштовувати пляжі. На сьогоднішній день Залізний Порт – комфортний сучасний чорноморський курорт з приємним кліматом, широкими піщаними пляжами та всілякими апартаментами.

5 причин вибрати курорт Залізний Порт

5 причин вибрати курорт Залізний Порт

Ось кілька причин, за якими Залізний Порт користується великою популярністю серед відпочиваючих:

  • Високий рівень сервісу – відмінні умови для відпочинку всією сім’єю.
  • Чисте море та просторий пляж – неглибоке море, відмінне піщане узбережжя.
  • Різноманітність розваг – безліч унікальних атракціонів для дітей і дорослих.
  • Розвинена інфраструктура – поліпшується з кожним роком.
  • Широкий вибір житла – ціни за апартаменти на будь-який гаманець.

Залізної Порт – ідеальний курорт для дітей, дорослих і навіть пенсіонерів. Тут цілющий клімат, чисте повітря, ласкаве море та великий вибір розважальних об’єктів. У цьому місці є всі умови для повноцінного морського відпочинку та оздоровлення. Цей чорноморський курорт відмінно підійде цінителям активного та пасивного відпочинку, а головне – залишить масу позитивних вражень та яскравих спогадів.

З кожним роком інфраструктура цього курорту інтенсивно розвивається: з’являються нові бази відпочинку, готелі та пансіонати, кафе та ресторани та ще багато іншого.

Курорт Залізний Порт – максимум релаксу та свіжих емоцій

Курорт Залізний Порт

Хочете відчути дивний симбіоз оздоровчого відпочинку та безтурботного релаксу на березі Чорного моря? Тоді вам в Залізний Порт!

Залізний Порт – найпопулярніший, великий та комфортний курорт у Херсонській області. У Залізному Порту відсутні жваві автомагістралі та виробничі об’єкти, тому повітря тут завжди чисте. У літній сезон цей чорноморський курорт перетворюється в цілодобовий центр розваг. Цей курорт на березі Чорного моря сподобається будь-якому туристу, адже тут прекрасне море і розваги на будь-який смак. Усе частіше туристи тут відвідують Цілющий гейзер і Чорноморський біосферний заповідник.

Відпочинок в Залізному Порту нікого не залишить байдужим. Приїхавши сюди вперше, ви захочете відвідати це селище знову та знову. У Залізному Порту можна чудово відпочити на пляжі, відвідати захоплюючі екскурсії або вирушити в незабутню морську подорож по островах.

Залізний Порт: як дістатися до цього курорту?

Залізний Порт: як дістатися до цього курорту

Віддаєте перевагу поїздкам з максимальним комфортом і безпекою? Потрібні квитки на автобус? Замовляйте квитки в Залізний Порт на нашому сайті! У нас сучасні автобуси з м’якими розкладними кріслами та кондиціонером.

Прямо зараз ви можете забронювати автобусні квитки в будь-якій кількості в режимі онлайн, не залишаючи домашніх стін.

Автобусні квитки в Залізний Порт