Міжнародні пасажирські перевезення

поєднання комфорту та безпеки

Пасажирські перевезення з Xbus – гарантія безпеки

Цікавлять міжнародні перевезення? У вас немає особистого транспорту? Ви можете взяти його в оренду, звернувшись до нас. Наші послуги доступні. Пропонований транспорт в оренду – це сучасний, добре обладнаний транспорт, що підтримується у відмінному технічному та візуальному стані.

Пропонуємо ознайомитись з нашим автопарком та прийняти правильне рішення, організувавши комфортабельну поїздку. Ви можете розраховувати на першокласний сервіс.

Міжнародні перевезення – завжди зручно

Міжнародні перевезення з компанією “Хbus” – це вигідна пропозиція. Залежно від кількості людей можна вибрати місткість транспорту. Для перевезення пасажирів на далекі відстані передбачені всі заходи безпеки та комфорту:

  • за кермом знаходяться професійні водії, які мають багаторічний стаж без аварійного водіння
  • комфортні сидіння, які можна легко налаштовувати для максимальної зручності пасажирів
  • система клімат контролю у салоні автобусів
  • автобуси оснащені великим багажним відділенням, яке забезпечує достатньо місця для зберігання багажу та особистих речей пасажирів

  • багато автобусів оснащені Wi-Fi та розетками для зарядки, що дозволяє пасажирам залишатися підключеними та заряджати свої пристрої під час подорожі
Автобус

Завжди в наявності сучасні автобуси різних марок та моделей, що ідеально підходять для міжнародних перевезень. Транспорт обладнаний усім, що може знадобитися для пересування пасажирів з максимальним комфортом. Ми цінуємо потреби кожного клієнта та готові запропонувати найкращий варіант саме для вашої поїздки. Наша пропозиція в галузі оренди автобусів адресована підприємствам, установам, організованим групам та приватним особам. Гарантуємо оптимальне співвідношення ціна-якість.

Замовити транспорт для міжнародних перевезень, дізнатися про розрахунок вартості вашої поїздки та додаткових послуг, а також отримати консультацію з усіх питань ви завжди можете у наших менеджерів, зв’язавшись з нами за вказаними номерами телефонів, вказаних на нашому офіційному сайті. Вартість послуги залежить від маршруту та відстані.

Якісні міжнародні перевезення

Ви маєте можливість замовити міжнародні перевезення вже сьогодні. У нашому автопарку завжди є транспорт, що підійде саме вам. У нас найпривабливіші ціни та вигідні умови оренди транспорту. На сайті є можливість вибрати відповідний автобус із нашого автопарку та замовити оренду онлайн.

З нами ваша подорож буде зручною та безпечною. Ми надаємо послуги міжнародних перевезень на автобусах будь-якої місткості. Завдяки великому внутрішньому простору пасажири можуть взяти з собою все необхідне навіть на той випадок, якщо подорож буде тривалою. Ви будете приємно вражені високим рівнем послуги оренди транспорту.

Ми цінуємо свою репутацію, тому вся техніка знаходиться у відмінному стані і перед кожною поїздкою проходить необхідний контроль. Ми гарантуємо надійність автобусів та безпеку наших клієнтів. Наші автобуси орендують для різних цілей. Звертайтесь!

Залишити заявку на розрахунок вартості

Контактні телефони

+380 (99) 733-10-24
+380 (96) 901-54-67
ПН-НД (09:00-22:00)

+380 (99) 733-10-24
+380 (96) 901-54-67
ПН-НД (09:00-22:00)

Наш email

Форма для розрахунку вартості