Безпечний та комфортний трансфер

замовити трансфер – легко та доступно

Переваги трансферу

Вам потрібно доставити туристів від аеропорту до готелю та назад? Швидше замовляйте трансфер у «Хbus», особливо якщо ви високо цінуєте свої сили та час. Ця надійна транспортна компанія знає, як довести пасажирів швидко та зручно. Сучасний комфортабельний автобус довезе людей з максимальним комфортом, вони не помітять, як швидко пролетить час у дорозі.

В наш час трансфер здійснюється за допомогою різноманітного автомобільного транспорту: автобуса, мікроавтобуса, мінівена. Є можливість вибрати.

Трансфер – популярна та зручна послуга, оскільки вона гарантує:

  • економію часу та сил
  • високий рівень надійності
  • безпечну та швидку поїздку
  • індивідуальний підхід до клієнта
  • оптимальну швидкість
  • спокій та впевненість у швидкій поїздці
  • перевезення без суєти та труднощів
Автобус

Трансфер з аеропорту дозволить якнайшвидше доставити пасажирів у потрібне місце вчасно. Пасажири можуть комфортно добратись, наприклад, до готелю або на вокзал. Водій подбає, щоб подорож автобусом була максимально комфортною, при цьому гарантуючи абсолютну безпеку поїздки та своєчасне прибуття. Вартість цієї послуги багато в чому залежить від тривалості поїздки та дальності запланованого маршруту.

Замовляйте трансфер в Хbus

Звичайно, коли справа доходить до зручності поїздки в аеропорт, послуги трансферу затьмарюють інші варіанти. Заздалегідь замовлений транспортний засіб буде подано у строк.

У нас великий автопарк, найкращі автобуси з м’якими, ергономічними сидіннями, системою контролю клімату. Весь транспорт підготовлений до далеких поїздок та оснащений усім необхідним для безпечних подорожей. Наші клієнти можуть підібрати потрібний їм клас транспортного засобу та насолоджуватись швидкою поїздкою. Також можна вибрати автобус будь-якої місткості – від бюджетного варіанту до комфортабельного мікроавтобуса.

Наші транспортні засоби забезпечать максимальну зручність пасажирам навіть упродовж тривалого шляху. Ви гарантовано залишитеся задоволені якістю послуг та захочете стати постійним клієнтом компанії «Хbus». У будь-якому випадку перевезення пасажирів завжди буде організовано на професійному рівні, втім, ви й самі переконаєтеся в цьому.

Замовити трансфер у транспортній компанії «Хbus» – це завжди швидко та просто. Ця послуга означає, що ви можете заздалегідь подбати про подорож, щоб заощадити сили та час для подорожі. З нами поїздки на будь-які відстані пройдуть без додаткової метушні та зайвих витрат, адже ми завжди дотримуємося високих стандартів обслуговування, проводимо регулярне техобслуговування. Наш транспорт завжди у справному стані.

Звертайтесь до нас та замовляйте трансфер за приємними цінами. Наша транспортна компанія організує поїздку на сучасному автобусі та подарує лише позитивні емоції.

Залишити заявку на розрахунок вартості

Контактні телефони

+380 (99) 733-10-24
+380 (96) 901-54-67
ПН-НД (09:00-22:00)

+380 (99) 733-10-24
+380 (96) 901-54-67
ПН-НД (09:00-22:00)

Наш email

Форма для розрахунку вартості