Пасажирські перевезення

завжди безпечно та зручно

Пасажирські перевезення: де замовити?

В основі пасажирських перевезень лежать три основні правила: безпека, своєчасність та комфорт у дорозі.

Замовити пасажирські перевезення, взяти в оренду транспорт можна у компанії «Хbus». Ми працюємо на ринку пасажирських перевезень вже багато років і за цей час отримали величезний досвід у цій сфері. Наша команда складається з професійних водіїв, які відрізняються бездоганними навичками водіння та піклуються про комфорт своїх клієнтів.

Пропонується великий вибір перевірених маршрутів, які гарантують безпечне та швидке перевезення пасажирів. Пасажирські перевезення, організовані нашою транспортною компанією, відрізняє високий сервіс, безпеку та комфорт під час руху. Допоможемо підібрати найбільш швидкий та безпечний маршрут проходження з урахуванням усіх побажань пасажира.

Незалежно від мети поїздки – ділової, особистої чи туристичної – ми зможемо забезпечити вам безпечне та своєчасне перевезення пасажирів. Гарантуємо першокласний сервіс, найкращі ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви можете замовити наші послуги, зателефонувавши або залишивши заявку на сайті. Менеджер підбере транспорт та оформить заявку за кілька хвилин.

Переваги пасажирських перевезень

До плюсів цієї послуги відносяться:

  • Великий автопарк. Маємо транспорт різної місткості. У нас можна підібрати автобус чи мікроавтобус як для перевезення невеликої компанії так для великої групи.
  • Сучасний транспорт. Пасажирські перевезення виконуються на комфортабельному, безпечному транспорті, м’які сидіння, просторі проходи, спеціальні відділення для багажу.

  • Організація безпеки. Пасажирські перевезення здійснюються відповідно до законодавства. Кожен рейс має усі необхідні супровідні документи, водії проходять передрейсові огляди. Особлива увага приділяється кваліфікації та професійним навичкам водіїв. Якщо рейс іде маршрутом далекого прямування, то його забезпечують два водії.

Автобус

Запрошуємо скористатися послугами оренди автобусів та мікроавтобусів з водієм для здійснення міських та далеких пасажирських перевезень. Забронювати транспортний засіб на дату можна заздалегідь.

Залишити заявку на розрахунок вартості

Контактні телефони

+380 (99) 733-10-24
+380 (96) 901-54-67
ПН-НД (09:00-22:00)

+380 (99) 733-10-24
+380 (96) 901-54-67
ПН-НД (09:00-22:00)

Наш email

Форма для розрахунку вартості