Пасажирські перевезення до Україні від Xbus

Компанія Xbus тривалий час займається пасажирськими перевезеннями на автобусах. Це одна з найвідоміших транспортних компаній на території України, діяльність якої здійснюється згідно норм перевезення. До послуг пасажирів представлена велика кількість рейсів по України та Європі. За допомогою наших рейсів існує можливість повернутись до України з багатьох європейських країн, в тому числі із Болгарії.

Xbus: довіра клієнтів понад усе

Сучасні компанії автобусних пасажирських перевезень мають дуже велику кількість конкурентів. Керівництво транспортної компанії Xbus, робить все для встановлення довіра клієнтів та зростання кількості пасажиропотоку.

Чому довіряють перевізнику Xbus:

  • високий рівень безпеки;
  • комфортні умови подорожі;
  • європейське обслуговування;
  • автобуси міжнародного класу;
  • контроль за технічним станом транспорту;
  • досвідчені водії міжнародного класу;
  • оптимальні маршрути зі зручними зупинками;
  • зручність придбання посадочного талону;
  • помірні ціни на білети та за послуги.

Звернувшись до транспортної компанії Xbus, пасажири відразу відчувають високий рівень сервісу обслуговування. При замовленні квитка на автобус Обзор – Чернівці на сайті відображається розширена інформація, щодо обраного маршруту.

Замовлення квитка Обзор – Чернівці

На офіційному сайті транспортної компанії Xbus розташований повноцінний розклад автобусних рейсів до України з Болгарії. Наявність декількох рейсів в даному напрямку, дозволяє обрати клієнтам найбільш зручний час для подорожі та повернення до України.

Під час замовлення квитка необхідно ввести розклад Обзор – Чернівці, обрати дату подорожі та рейс. Натиснувши кнопку «Замовити», необхідно буде заповнити персональні дані подорожуючого. Існує можливість бронювання посадочного талону. Зручність сайту дозволяє замовити та придбати онлайн білет за найнижчою ціною.

Після повної оплати посадочного талону на електронну пошту надходить ваучер. Залишається його показати водію, при посадці в автобус, та насолоджуватись дорогою додому.

В транспортній компанії Xbus ціни на білети Обзор – Чернівці доступні для різних категорії клієнтів. Також в нас працює дисконтна програма по накопичуванню балів, та існують скидки для окремих категорій громадян.

Скориставшись послугами компанії Xbus, ви отримуєте комфорту поїздку з Болгарії до України за невеликою ціною.