До Кракова затишно та з комфортом

Сьогодні туристи все частіше віддають перевагу пересуванню автобусами. По перше, це дає змогу насолодитися видовищем краєвидів, а по друге, економить час та кошти. Вирішивши поїхати у відпустку за кордон, замовити квитки Дніпро – Краків ви можете на нашому сайті. У нас завжди розташовано актуальний розклад, та наявність місць на маршруті. Зробити замовлення можна в декілька кліків, або зв’язавшись із нашою службою підтримки.

Чи варто їхати відпочивати до Польщі

Від недавнього часу українцям спростили процедуру виїзду до країн ЄС, дозволивши майже усім охочим відправитися на пошуки нових вражень чи заробітку. Однак, коли постає питання, куди вирушити на відпочинок, не кожен знає якому місту слід віддати перевагу. Краків – одне з найперших місць, які варто відвідати! Це історично-культурний цент Польщі, котрий в минулому виконував роль столиці, та резиденції польських королів. Сьогодні це дивовижне місто де поєдналися сучасні підприємства, неймовірні краєвиди та збереглися історичні цінності країни.

Автобус Дніпро – Краків компанії Xbus довезе вас до місця призначення швидко, та безпечно. Ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • комфортні умови пересування та чисті салони;
  • сучасний автопарк відомих європейських марок, який систематично проходить технічну перевірку;
  • привабливу вартість квитків;
  • ввічливий персонал та опитних водіїв з великим стажем роботи;
  • своєчасне прибуття до місця призначення.

Наша команда займається пасажирськими перевезеннями понад 10 років і за цей час зарекомендувала себе як надійного перевізника, який за будь-яких умов виконує свої обов’язки. Наші постійні клієнти знають, що подорожувати з нами не тільки вигідно, а ще й повністю безпечно.

Як замовити квитки онлайн

Ми розробили простий та інтуїтивно зрозумілий сервіс, щоб кожен користувач мав змогу без перешкод підібрати та замовити квитки. Також наша команда пильно слідкує за тим, щоб на сайті завжди відображалася тільки справжня, актуальна інформація.

Забронювати квитки дуже просто – перейдіть до розділу розклад Дніпро – Краків, оберіть необхідну дату та час відправлення і ви побачите, яка кількість місць є в наявності на цей час. Зробивши вибір, укажіть актуальну інформацію про себе: контактний номер телефону, та ваше прізвище ім’я. Наші менеджери зв’яжуться з вами для підтвердження деталей замовлення, та допоможуть провести оплату.

Зворотній напрямок: Краків – Дніпро

Популярні рейси з Дніпра