Швидкі пасажирські перевезення з Кракова до Дніпра

Подорожувати автобусом між країнами зручно та економічно вигідно. На відміну від власної автівки чи потягу, у вас є змога насолодитися краєвидами, та при цьому швидко перетнути кордон. Замовляючи квитки на автобус Краків – Дніпро у нас, можете бути впевнені, що обов’язково потрапите до пункту призначення у назначений час.

Як підготуватися до подорожі

Навіть якщо ви громадянин України та повертаєтесь додому, приготуйтеся до не менш прискіпливої перевірки на митниці, тому по перше підготуйте всі необхідні документи:

  • паспорт (закордонний чи біометричний);
  • анкета мандрівника (вона заповнюється на митниці);
  • декларація (її потрібно буде заповнити, якщо ви повертаєтесь із заробітків).

Для тих, хто повертається з відпочинку або виїжджав менше ніж 14 днів назад, декларацію заповнювати не потрібно.

Всі відповіді на часті запитання щодо перетину контрольно-пропускних пунктів ви можете знайти на сайті в розділі «Питання та відповіді», або звернутися до нашої служби підтримки, яка працює цілодобово. Наші менеджери дадуть відповідь, та допоможуть забронювати місце на необхідний час та дату. Побачити актуальний розклад Краків – Дніпро можна вгорі сторінки. Для цього оберіть бажану дату, тоді буде видно всі доступні маршрути та місця за цим напрямком. Бронювання білетів здійснюється в декілька кліків. Увага! При бронюванні слід вказувати тільки достовірні дані свого прізвища, імені та контактного номера телефону, інакше ваше замовлення буде анульоване.

Чому нам довіряють?

Сьогодні на ринку перевізників дуже багато пропозицій різних компаній, але мало хто з них гарантує своїм клієнтам безпечні та комфортні умови перетину кордону. Ми в свою чергу пильно слідкуємо за тим, щоб кожен наш пасажир був повністю задоволений поїздкою. Купуючи білети Краків – Дніпро на сайті Xbus, ви отримуйте:

  • місце в комфортабельному сучасному автобусі, обладнаному всіма необхідними засобами безпеки;
  • приємну вартість квитків;
  • ввічливе обслуговування на кожному етапі;
  • поїздку з досвідченим кваліфікованим водієм;
  • дисконтну програму заощаджень для постійних клієнтів.

Наша компанія понад 8 років на ринку. За цей час зарекомендувала себе як надійний та безпечний перевізник. Ми уважно слідкуємо за станом свого автопарку, постійно проводимо технічну перевірку стану нашого транспорту.

Зворотній напрямок: Дніпро – Краків