З України на даний час не передбачені авіарейси в жодну з країн світу. Тому для швидких перельотів у дальні країни українці обирають відправки з аеропортів Польщі. Це відносно поряд з нами, тому дістатись туди можна швидко, а далі вже здійснити з комфортом необхідний політ. В цій статті розкажемо детально, як виглядає цей маршрут, якщо вас цікавить прямий рейс до аеропортів Польщі: Жешув, Краків, Катовіце.

Як швидко дістатись в Жешув з України

Трансфер в аеропорт Жешув

Українці найчастіше обирають саме аеропорт Жешув (код IATA: RZE), адже цей польський аеропорт розташований на найближчій відстані до України. Його адреса – Port Lotniczy Rzeszów – Jasionka, Jasionka 942, 36-002 Jasionka.

Жешув – це невеличке містечко, але його аеропорт здійснює численні пасажирські переправлення. Обсяг досягає 600 тис. осіб щорічно, а з хвилею переселенців з України очевидно цей показник зріс в десятки разів.

Обирають аеропорт Жешув з наступних причин:

  • тут здійснюють внутрішні маршрути по Польщі і міжнародні перельоти;
  • він компактний на 1 термінал та невеликої зони перельоту;
  • на території є 2 кафе та 3 магазини;
  • розташований недалеко від центру міста Жешув (Ряшів) у 10 км;
  • знаходиться найближче до України і можна швидко дістатись.

Відстань від Львова до Жешува складає 170 км, це приблизно 3 години в дорозі, без урахування проходження кордону. Саме зі Львова ходить багато автобусних рейсів до Жешува. Або ж можна скористатись потягом Львів – Пшемисль, а уже з Перемишля місцевим транспортом доїхати в Жешув. Також туди їде потяг Київ – Перемишль. Всі рейси поїздів дивіться на сайті Укрзалізниці. З вокзалу чи автобусної станції в Жешуві ходить автобус №51, яким можна дістатись безпосередньо аеропорту.

Якщо ж ви бажаєте доїхати прямим рейсом до аеропорту Ряшів з України, скористайтесь послугами перевезення Xbus.

Варіанти маршрутів до аеропорта Кракова

Трансфер в аеропорт Кракова

Оскільки літаки з України в Краків тимчасово скасовані, залишається для мандрівок використовувати інші способи. Зокрема це наступні варіанти:

  • Потягом з пересадкою. Поїзд Київ – Львів – Перемишль також стане тут у пригоді. Підсісти на рейс можна також в Хмельницьку, Вінниці чи Тернополі. Далі доведеться робити пересадку на автобус в Краків, який довезе до автобусної станції чи безпосередньо до аеропорту. У цьому напрямку відбуває також регулярний поїзд Київ – Вроцлав, який робить зупинку в Кракові. Цей потяг їздить щоночі, зі Львову відправляється о 23:40. Квитки купують на Укрзалізниці.
  • Автобусом. Рейси в Краків проходять в різних українських містах практично щодня. Виконують такі рейси різні перевізники, які відходять з автобусних станцій і закріплені за їх графіком, або ж здійснюють перевезення самостійно.

Варто знати, що перевізники бувають різні, відтак і умови транспорту можуть різнитись. Якщо ви бажаєте доїхати до Кракова з комфортом та безпекою, то Xbus виконує пасажирські перевезення у цьому напрямку з високими стандартами міжнародних поїздок. Довеземо до самого аеропорту в Кракові, щоб ви змогли швидко дістатись та далі звершувати свою мандрівку.

Який транспорт їде в сторону аеропорту Катовіце

Трансфер в аеропорт Катовіце

Маршрут в Катовіце також можна прокласти через польське прикордонне місто Перемишль, до якого регулярно йдуть поїзди зі столиці України. Далі необхідно пересідати на автобус до Катовіце. Дорога між цими містами займе приблизно 6 годин автобусом. Також можна скористатись прямим автобусом в Катовіце, зокрема з Києва та інших українських міст.

Ще один спосіб дістатись в Польщу з України – це піший перетин кордону. Здійснити такий план можна зі Львова на електричці, яка прямує через Мостиську 2 до державного кордону. Вона курсує у цьому напрямку двічі на день, а розклад є на Львівській Укрзалізниці. На пропускному пункті перетинаєте кордон. Потрібно буде відповісти на запитання прикордонників про мету переходу в Польщу і свої особисті дані. У прикордонному місті потрібно також сісти на автобус, щоб доїхати до Катовіце чи іншого потрібного вам напрямку.

Щоб дістатись безпосередньо аеропорту Катовіце, у місті можна скористатись громадським транспортом. Для цього потрібно підсісти на один з автобусних маршрутів – №85, №53, №17. Будьте уважні, щоб не пропустити потрібну зупинку.

Квитки на автобус Україна - Польща

Також є кілька трансферних перевізників, які по місту здійснюють прямі рейси до аеропорту. Це зручно, адже так точно не вийде непорозумінь і плутанини, а вас доставлять прямо на територію аеропорту. Зокрема це перевізники Matuszek, Linia Lotnisko, P–Air PyrzowiceEkspres та ін., які забезпечують маршрут Катовіце (центр міста) – Аеропорт Катовіце – Катовіце (центр міста). Так можна доїхати до аеропорту для вильоту з Польщі, або ж дістатись в місто після прибуття вашого авіарейсу в Катовіце.

З Xbus вам не потрібно буде шукати місця пересадок і витрачати час на очікування наступної пересадки, все відбудеться оперативно з прямим рейсом до аеропорту в Жешуві, Кракові чи Катовіце. Ви можете переглянути наші рейси та записатись на потрібний для вас маршрут, а про решту потурбуємось ми. Забезпечимо зручність в дорозі, вчасне прибуття та швидкий і легальний перетин кордону. За дорогу відповідатиме досвідчений водій, який привітно реагуватиме на ваші прохання в дорозі та радо допоможе з усім розібратись.

Квитки на автобус Україна – Польща