У зв’язку з серйозною епідеміологічною ситуацією у світі, все частіше наші співгромадяни замислюються про відпочинок на українських курортах. В Україні є безліч відмінних курортів, куди можна поїхати на море в 2021 році, не виїжджаючи за кордон. Можна провести відпустку на Чорному та Азовському морі, добре та незабутньо відпочити на пляжі, поніжитися на сонечку, оздоровитися, повністю абстрагуватися від міської суєти та домашніх турбот, і, звичайно, зануритися в захоплюючий світ вітчизняних курортів.

Куди поїхати на море в 2021 році в Україні?

Плануєте провести відпустку на морі, не виїжджаючи за межі України? Шукаєте кращий курорт, який на 100% вам сподобається та виправдає всі очікування? Сміливо обирайте відпочинок на Чорному морі, і ви точно не пошкодуєте про свій вибір, адже на чорноморських курортах в Україні є всі умови для якісного сімейного відпочинку.

Рекомендуємо завчасно вибрати місце для вашого літнього відпочинку на морі в Україні. Для цього вам потрібно визначитися з вибором області та курорту, врахувати екологічну обстановку, розвиненість інфраструктури, тощо. Дуже важливо, щоб курорт був сучасним, з хорошим вибором комфортабельних баз відпочинку, пансіонатів, готелів.

Якщо ви бажаєте відправитися на чорноморський курорт, то в Україні є три популярні області, на які варто звернути увагу, а саме:

  • Херсонська – найбільш популярні курорти на Чорному морі: Залізний Порт і Лазурне.

  • Одеська – найчастіше українці приїжджають в Чорноморськ, Затоку, Кароліно-Бугаз, Грибівку.

  • Миколаївська – в цій області туристи особливо виділяють чорноморський курорт Коблево і Южне.

Всі ці курорти на Чорному морі заслуговують на увагу і мають свої плюси. Вони ідеально підходять для відпочинку навіть з маленькими дітьми. Не можна сказати, який з них кращий за інший, адже кожен має свої особливості.

З упевненістю можна вважати, що курорти в Херсонській, Одеській та Миколаївській областях надовго запам’ятаються відпочиваючим, оскільки тут є все для комфортного і повноцінного літнього відпочинку: затишні бази відпочинку та готелі, кафе та ресторани, різноманітні розважальні об’єкти (парки з атракціонами, дельфінарії, тощо.).

Чому варто поїхати на українські курорти?

українські курорти

Україна – країна з багатою культурною та природною спадщиною, а ще з великим туристичним потенціалом. Літній відпочинок в Україні завжди різноманітний і яскравий. У нашій країні є чимало варіантів для молодіжного, а також сімейного відпочинку з дітьми. Можна знайти комфортний та одночасно простий (бюджетний) варіант проживання, а також житло клас «Люкс» і «Преміум» – все залежить від ваших фінансових можливостей.

В Україні безліч унікальних природних зон, які радують сприятливим кліматом, чистим морем і красивим узбережжям. Наші співвітчизники зможуть вибрати відповідний для себе курорт, який буде повністю задовольняти їх смакам і особистим вимогам. Всі курорти на території України активно розвиваються, з кожним роком з’являються нові бази відпочинку та інші місця, де відпочиваючі можуть з максимальним комфортом розслабитися на морі.

Завдяки розвиненій туристичній інфраструктурі, курорти України користуються високим попитом у туристів з різних куточків нашої країни і не тільки.

Чорноморські курорти в Україні – безліч переваг

Чорноморські курорти в Україні

Чорноморські курорти в Україні – це:

  • шикарні заходи та світанки;
  • красиві пейзажі та чисте повітря;
  • комфортні пляжі та прозоре море;
  • прекрасні кліматичні умови.

Морський відпочинок в Україні – це чудовий вибір для якісного літнього відпочинку та чудова можливість перетворити своє літо в незабутню відпустку. Відпочинок в Україні на морі в 2021 році зробить перебування на чорноморському узбережжі безпечним, різноманітним і цікавим як для дорослих, так і для дітей. Цінова політика українських курортів приваблива різноманіттям пропозицій. Тут є житло та розваги на будь-який смак і гаманець. Віддавши перевагу українським курортам, ви незабутньо проведете час з сім’єю і друзями, отримаєте масу позитивних емоцій і яскравих спогадів.

Хочете відправитися на чорноморські курорти з максимальним комфортом на автобусі? Плануйте свій літній відпочинок разом з компанією «Xbus» – бронюйте квитки на автобус прямо зараз, не виходячи з дому/офісу!

Автобусні квитки на море